macOS Catalina 10.15.1 sürümünü AMD Ryzen 5 3600 işlemcisini kullanan bir bilgisayarda kurulumunu yaparak sizler için nasıl yapıldığına dair bir video. Kurulumda kealOS Catalina 10.15.1 AMD & Intel isimli kurulum usb imajını kullandım.
macOS Catalina 10.15.1 is installed on a computer using the AMD Ryzen 5 3600 processor. I used kealOS Catalina 10.15.1 AMD & Intel for installation.

I set out with the slogan macOS for everyone; I’m the producer of kealOS images that I developed to install macOS on AMD and Intel-based systems. Since 2008/9 with the nickname KemalALKIN Hackintosh I started to install. Since 2011, I have been providing installation support through various online platforms and individual communication.
Herkes için macOS (macOS for everyone) sloganıyla yola çıktığım; AMD ve Intel tabanlı sistemlere macOS kurulumu sağlamak için geliştirdiğim kealOS imajlarının yapımcısıyım. KemalALKIN nickim ile 2008/9 yılından itibaren Hackintosh kurulumlarına başladım. 2011 yılından bu yana çeşitli online platformlar ve bireysel iletişim aracılığıyla kurulum desteği sağlamaktayım.
| Herkes için macOS | macOS for everyone | kealOS |
Bir KemalALKIN macOS kurulum imajı projesidir. It’s a KemalALKIN macOS installation image project. (Hackintosh & Macintosh)