Duyuru

Genel bilgilendirme yazısıdır.

· 3 dakikada okunur
Duyuru

Genel bilgilendirme yazısıdır.

+Buy Consulting Service for access to special files. (inc. +VAT) USD$ EUR€ only bank transfer.
+Destek Hizmeti Satın Alarak özel dosyalara erişebilirsiniz.
(vergi +KDV dahil) Türk Lirası TRY₺ sadece banka transferi.

About Kemal ALKIN & Hackintosh Consulting Service
About Kemal ALKIN & Hackintosh Consulting Service
Kemal ALKIN & Hackintosh Danışmanlık Hizmeti Hakkında
Kemal ALKIN & Hackintosh Danışmanlık Hizmeti Hakkında

Şahıs şirketim üzerinden e-fatura ile hizmet vermekteyim. Projeler ücretsiz ve halka açıktır. Özel destek ve danışmanlık kdv dahil bir ücrete bağlıdır.

Kah imaj yayınlamana gerek yok denildi, kah dosyaya adını neden yazdın denildi, kah logo, kah danışmanlık vermeme takıntı yapan insanlar ve gruplar oldu..

Açık ve net yazayım; AppStore üzerinden ücretsiz macOS sürümlerini, insanların kolayca kurabilmesi için sadece bir kez görmeye katlanacağınız "kealOS" ve logo ibaresi dışında iç müdahale içermeyen ibare size eşlik edecektir. Bir o kadar linç tarzı karşı çıktığınız "KEALOSEFI" bölümünde genel boot ve dosyalar yer alır..

AMD işlemciler için her çekirdek sayısına uygun farklı config yapılandırma dosyalarını yaz aylarında Monterey dahil hazırladım ve imajlarda mevcut. Bunu en çok değerli EFI kullanıcılarım bilir lakin kendilerinin hazırladığı bir yapı gibi sunmaktan gurur duyarlar..

Kext listesi ve yapısına kadar birebir kullanlar sanırım benimle senkronize düşünmüşler diyebiliriz..

Ayrıca "2020" yılında sanal ve reelde bir kaç ay ara ile benimle ilgili asılsız ve kanun dışı işlemler yapılmış olup, tamamen el çektirilmeye çalışılmıştır.
Bu nedenle bir yıl kadar siz değerli takipçilerimizle ilgilenemedim.

Bazı yerli, yabancı site ve kişiler tarafından linç ve karalama yapılmaktadır. Kimseyi zorla gel ücretli destek al demiyorum. Art niyetli davranışları yaratıcıya sevk ve kendi seviyelerine bağlıyorum.

Rakip görerek veya başka bir his moduna kapılıp taşlayanlar olacak elbette. İnsan var, insan var..

Ayrıca kendi yaptığım EFI bootloader ve imaj yapısını kullanabilirsiniz lakin kendiniz yapmış gibi yayınlamayın, isteseniz sizde yapabilirsiniz.

Kimseye karşı bir hasım veya çekemeyen tavırda değilim. Böyle düşünenler ya yanlış gözlemde, ya yanlış bilgilendirildi veya kendileri o düşüncedeydi hep sanırım.

Paylaşımlar yaptığım 10 yıldan fazla süredir bu ve benzeri durumları yaşıyorum. Eğer halen mantık ve insani saygı değerlerine sahip iseniz siz değerli karşıt tavır takınan dostlarıma önerim artık bulunmadığım ortamlarda arkamdan atıp, tutmayı bırakmanızı ve ayrı platformlarda sürekli hakarete varan taşlama ve kindar tavırları bırakmanızı temenni ve tavsiye ederim.

Bu yazıyı okuyan değerli takipçilerime ve karşıt takipçilerime iyi ve sağlıklı bir yaşam dilerim. Bu boş sanal hırslara kapılmayın derim..

Saygılarımla.
Kemal ALKIN